Mexico Instant Booking.com
Užívateľské / e-mailové adresy

heslo
zabudol si heslo?
Nie je člen?  Zaregistrujte sa tu
hotely?  Prihláste sa zdarma
Affiliate programy Odkaz na Mexico Instant Booking rezervácie motora
 

Pracujte s nami

    Hotely, hostely a penziónyHotely, hostely a penzióny Affiliate programyAffiliate programy Rezervačný motorRezervačný motor Správa kanálovSpráva kanálov Odkaz na násodkaz na Mexico Instant Booking Hotelové reťazceHotelové reťazce Cestovné kancelárieCestovné kancelárie
 
Úvodná stránka

Pracujte s nami

Odoslať hotel

Rezervačný systém

Kanálový manažér

Partnerský program

Odkaz na nás

Hotely, hostely a penziónyHotely, hostely a penzióny

Hotely, hostely a penzióny - Pracujte s nami

Majú svoj majetok na MexicoInstantBooking.com. Je to úplne zadarmo! Pridať váš hotel našej celosvetovej obchodnej siete a vidieť váš online nárast expozície, ako nikdy predtým.

Pridajte svoj hotel

Bez ohľadu na to, ako si zmerať svoju ziskovosť, môžu Instant World Booking zvýšiť návratnosť investícií (ROI). Tu je návod: Iba Instant World Booking účtuje 8% provízie nízky pre on-line rezerváciu. Pravdepodobne už viete, že prakticky všetky ostatné on-line služby nabíjať v rozmedzí 10% -30%. Takže, aj keď používate viac rezervačných služieb, vaše zvýši ziskovú maržu pre každé rezerváciu dostanete od MexicoInstantBooking.com.

Správne vykonaný on-line marketingovej stratégie môže zvýšiť za pobyt v hoteli ziskovú maržu až o 20% alebo viac v jednom roku. Mexico Instant Booking ponúka nástroje, ktoré vám umožnia dosiahnuť tieto ciele. Tu je dôvod, prečo sme lepšie vám pomôže zvýšiť zisk:

1.Najnižšie náklady - Zastaviť prefinancovaním pre on-line rezerváciu. Instant World Booking provízie začínajú na iba 8%. Neexistujú žiadne členské poplatky.
2.Maximálna expozícia a Traffic - Svoj voľný Zoznam obsahuje simultánne reklama na mnohé z našich vysoko cielené internetové portály (viac ako 100 celkom). Toto je navyše k našej rozsiahlej siete pobočiek.
3.15+ Preložené Stránky za váš hotel - Iba Instant World Booking vám 15 alebo viac odlišných stránok práve pre Vašu nehnuteľnosť. Máte šťastie, že získať viac ako jednu stranu z iných útvarov. Každá stránka je vyhľadávač optimalizovaný a preložil je zatiaľ jedného z najpopulárnejších svetových jazykov.
4.Človek nikdy vykonať platbu na nás - je tam žiadne členské poplatky a naše provízie sú zhromažďované vo forme zálohy od hosťa. Človek nikdy vykonať platbu na nás. Máte istotu záruku kreditnej karty (už sme overená karty), a zbierať Nesplatený zostatok priamo z vášho hosťa v čase príchodu.
5.Neobmedzené Fotografie - Iba Instant World Booking vám umožní majú neobmedzený počet fotiek zadarmo s reklamou.
6.Hodnotenie Recenzia - Máme vlastnosť jednou z najviac intuitívne online preskúmanie systémov pre hostí. Náš systém hodnotenia obsahuje proprietárne algoritmus pre váhových dielov preskúmanie, čo má za následok spravodlivejšie základ pre umiestnenie nehnuteľností založené na hodnotení spokojnosti. Ak používate Instant World Booking pre rezervačného systému, môžete tiež majú svoje hodnotenie na svojich webových stránkach.
7.Použiť svoje vlastné storno podmienky - použiť svoje vlastné zásady, nie náš. Ak potrebujete pomoc pri zbere z hosť, vyskúšajte naše voliteľných platobných služieb.
8.2 spôsoby, ako veľký pre hostí Reserve - Kým okamžitej rezervácie je najlepšie metódu použiť, iba Instant World Booking ponúka plne automatizovaný alternatívu pre vyžiadanie len rezervácie.
9.Automatické aktualizácie Kalendár - Pomocou automatickej kanály aktualizovať svoj kalendár iba z jedného zdroja alebo vášho recepcii softvéru. Dokonca sme zariadil, zľavy, ak chcete vyskúšať niektorý z našich partnerov pre správu kanálov.
10.Pay-per-click advertising - neplatených výsledkov vyhľadávania rebríčku sú už nestačí. Platíte nič spoločného zoznam s Instant World Booking. Potom sme sa rozvíjať a udržiavať Google pay-per-click advertising kampaň pre vašu nehnuteľnosť, ktorá by vás stáť stovky dolárov udržiavať sami.
11.Rezervačný systém pre vaše webové stránky - perfektnou voľbou pre okamžité zvýšenie návratnosti investícií, predstavovať predné technológie a nízke výhrady nákladov pre vaše webové stránky. Využite najnižšieho provízie sadzby v tomto odvetví o 1,9% pri použití voliteľného on-line rezerváciu pre vaše webové stránky.
12.Najlepšie Ekonomika Záruka - Ak v súčasnosti používate službu iného poskytovateľa za váš hotel, obráťte sa na Instant World Booking. Zaručujeme, že môžeme ponúknuť rovnaké alebo lepšie služby pre lepšiu ekonomiku. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás a opýtajte sa.  Kontaktuj nás
13.Zdarma Online Marketing Strategy konzultácie - Chcete zvýšiť zisky najmenej o 20%? Môžeme vám pomôcť rozvinúť správnu stratégiu. Starostlivo realizovaná stratégia môže byť low-cost, ale húževnatý. Ak ste novým našich služieb, môžete naplánovať bezplatné telefónne konzultácie, ktoré vám pomôžu vytvoriť tú správnu online marketingovú stratégiu. Prosím volajte dnes alebo poslať e-mail naplánovať svoj voľný konzultácie.  Kontaktuj nás

Pridajte si hotel ešte dnes

Začíname s voľným reklamu pre svoj hotel (nikdy platiť nám nič), a začnite zvyšovať výhrady a zisky s vedúcou nízkonákladovou službou pre on-line marketingu hotel.

Affiliate programyAffiliate programy

Affiliate programy - Pracujte s nami

Ak máte vlastný alebo prevádzkujú akýkoľvek typ webovej stránky, môžete sa stať pridruženým členom Instant World Booking. Naše affiliate programy vám umožní zarobiť peniaze s vašej webovej stránky pomocou speňažiť svoju prevádzku.

Ponúkame neuveriteľný výber affiliate programy z čoho vyberať. Alebo ešte lepšie, Instant World Booking ponúka iba affiliate programy, ktoré nevyžadujú registráciu. To je pravda, e-maily a heslá z medzinárodných podporných centier bez čakania. A, pokiaľ ide o jednoduchosť, naše programy môžu byť implementované do 10 minút. Pozrite sa k nášmu partnerskému programu demá, a vyberte metódu, ktorá pre vás to pravé.  Typy Affiliate programy

Affiliate programy pre hotely

Populárne forma affiliate program je zvykom rezervačný systém pre váš hotel, hostel, alebo B & B webové stránky. Ak používate náš on-line rezervačné služby, môžete využiť našu vysoko personalizované rezervačnom motora. To vám umožní zachytiť bezpečnejšie, potvrdil výhrady priamo na svojich webových stránkach. Môžete dokonca použiť ju prijímať platobné karty z vašich hostí. Instant World Booking ponúka najnižšie náklady k dispozícii kdekoľvek pre túto službu.  Rezervačný systém pre váš hotel, hostel alebo webovú stránku B & B

Affiliate programy pre Hotel adresárov

Ak chcete vybavené adresár hotelov na svojich webových stránkach, alebo už majú jeden, pridajte okamžitej schopnosti rezerváciu s Instant World Booking. Možno ste o zriadení novej webovej stránky, a chcú mať rezerváciu cestovný schopnosť pridaním hotelový adresár. Môžete využiť našu súpis nehnuteľností zverejniť rezervačný systém na svojich webových stránkach. Instant World Booking ponúka riešenie white-label pre pridanie indexu hotel a hotelové rezervácie priamo na svojich webových stránkach. Môžeme zaviesť túto možnosť na Vás s prekvapivo jednoduché riešenie, a pri nulových nákladoch na vás.

Ak už máte zoznam ubytovanie, základné schopnosti online rezervácie ponúknuť priamo z vášho webu je účinný spôsob, ako zvýšiť svoje online služby, a rast výnosov. Dokonca aj keď ste už ponúkajú nejaký spôsob vykonávania rezervácií na svojich webových stránkach, pridávanie ďalších rezervačných kanálov môže dramaticky zvýšiť hodnotu vašich webových stránok. Instant World Booking môže realizovať túto hodnotu pre vás pridaním hotela kanál.

Ďalšie informácie o našich partnerských programov, pozri ukážky, a začať v priebehu niekoľkých minút.  Začíname s affiliate programy

Affiliate programy pre firmy Travel Service

Ak ste cestovná kancelária, predávať zájazdy alebo činnosti, mať webové stránky cestovné, alebo vykonať akýkoľvek typ cestovného poradenstvo, môžeme nastaviť vlastný affiliate program práve pre vás. Vždy existujú ďalšie spôsoby, ako speňažiť prevádzku svoje webové stránky dostane. Prispôsobený affiliate program môže byť perfektný spôsob, ako to ako zvýšiť svoju prevádzku a internetové zisky. Prosím, kontaktujte nás ešte dnes a zistite, čo prispôsobené rezervačný systém alebo partnerský program môže dosiahnuť pre vaše webové stránky.  Kontaktuj nás

Affiliate programy pre každého

Prakticky každý, kto má webové stránky môže zarábať peniaze s naším partnerským programom. Ponúkame jedinečnú novú formu partnerského programu s názvom náš Auto-Partnerský program. Nazýva sa to, pretože to je tak jednoduché, prakticky každý bez skúsenosti s programovaním je možné implementovať na svojich internetových stránkach. Neexistujú žiadne znamenia-up alebo formuláre účet na vyplnenie. Všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať nejaký jednoduchý kód, ktorý vám poskytneme na svoje webové stránky, pridajte e-mailovú adresu, a ty si skončil. Kód umiestni atraktívne a nenápadný odkaz na svoje webové stránky. Zakaždým, keď niekto klikne na odkaz využiť našej služby si objednať cestovať, získate províziu.

Ak chcete rýchlo nastaviť odkazy na vaše webové stránky pre naše Auto-partnerský program, pozri:

Odkaz na nás
Viac informácií o našom programe Auto-affiliate

Rezervácie motory pre vaše webové stránkyRezervačný systém pre váš hotel, hostel alebo webovú stránku B & B - pracovať s Mexico Instant Booking

Vyberte si lepší rezervačný systém pre váš hotel, hostel, alebo bed & raňajky webové stránky

Instant World Booking ponúka rezervačný systém s viacerými personalizácie pre vaše webové stránky, flexibilitu s vkladmi klientov a jednoduchšie nastavenie. Najdôležitejšie je, je to lacnejšie ako akýkoľvek rezervačného systému nájdete na Vášho hotela. Budeme dokonca nainštalovať pre vás bez ďalších nákladov. Prosím, pozrite sa ďalšie rezervačné systémy pre vaše webové stránky, potom v porovnaní s Instant World Booking.

Iba Instant World Booking poskytuje záruku Best Economics. Ak uvažujete inú službu s podobnými vlastnosťami, dajte nám vedieť. Zaručujeme, že budeme poskytovať rovnakú službu (a zvyčajne lepšie) za nižšiu cenu. Prečo nie zvýšiť svoje ziskové rozpätie dnes?

Prečítajte si viac o Hotel on-line motorov a zobrazenie dem

Už mám rezervačný systém pre váš hotel, B & B alebo webové stránky ubytovňa?

Informujte sa o našich špeciálnych zliav pri prepnutí dnes od konkurenčného poskytovateľa.  Kontaktuj nás

Prečo je Instant World Booking lepšou voľbou pre vašu rezervačného systému?

Plne integrovaný, viac funkcií, nižšie náklady, viacjazyčný, multi-meny, atď. ... Pozrite vyššie uvedený odkaz pre kompletný zoznam funkcií a výhod, ktoré ponúka iba Instant World Booking. Tiež, pozrite sa na ukážky, ktoré ukazujú, ako presne vaše rezervačný systém bude pracovať na svojich webových stránkach.  Rovnako ako naše ďalšie partnerov si, ak ste hľadali spôsoby, ako zvýšiť návratnosť investícií (návratnosť investícií), náš rezervačný motora vám môže dať okamžitú podporu v ziskové marže.

Vyberte si Instant World Booking nielen k zvýšeniu zisku, ale aj na posilnenie funkčnosti svojich webových stránkach. Pozrite sa na naše ukážky, kontaktujte nás ešte dnes, aby ste mohli začať. Skúste s žiadnu povinnosť a žiadne nastavenia náklady.  V prípade Vášho hotela, neexistuje lepšie riešenie rezervácie.

Správa kanálovSpráva kanálov - pracovať s Mexico Instant Booking

Takže, čo je správa kanálov? Môžete spravovať svoj kalendár iba raz, ale naplniť viac rezervačných portálov súčasne. Teraz, IWB a ponuka MyAllocator napojenie na viac ako 150 miestach, plus GDS, pre jednu nízku cenu. Výhodou je neuveriteľné úspory času a pohodlie. Môžete vylúčiť hodiny a hodiny práce každý týždeň, správu kalendára na viacerých webových stránkach.

IWB spolupracuje s MyAllocator roky, ktoré ponúkajú jedno z najlepších riešení pre správu kanálov a správy nehnuteľností. Vzhľadom k našej jedinečnej partnerstva, existujú výhody, dostupné iba na vlastnosti, ktoré sa stanú členmi MyAllocator z IWB rozhrania. V skutočnosti sú tieto výhody sú jedinečné pre IWB používateľa.

Výhody použitia MyAllocator s IWB:
  • Skúška zadarmo. Potom, ceny začínajú od púhych $ 25 za mesiac.
  • Použite IWB kalendár zadarmo. Mnoho užívateľov sa zhodujú, že náš kalendár rozhranie je veľmi intuitívne a pokročilé pre správu dostupnosti. Je to zadarmo, a podobné funkcie sú k dispozícii len za cenu od iných poskytovateľov.
  • Instant World Booking je jedinou službou pripojený k MyAllocator, ktorý ponúka ako o rezerváciu miesta (distribúcia) a systém pre správu majetku.
  • IWB umožňuje prístup k plnému MyAllocator rozhrania. Je to všetko k dispozícii na IWB rozhranie a nie je potreba sa prihlásiť do 2 systémov súčasne.
  • Všetky vaše rezervácie zo všetkých kanálov sa objaví na jednom integrovanom rezervačného zoznamu. To je rovnaké účinný nástroj výhrada ste už zvyknutí na IWB rozhraní.
Prečítajte si viac o hotelový manažment kanálov

Získate dokonalú integráciu medzi svoje webové stránky rezervačného systému a všetkých svojich kanálov. Použite IWB je online rezervačný systém na svojich webových stránkach, a nikdy sa starať o synchronizáciu kalendára s externými rezervácie miest. Naše on-line Motor je moderné riešenie, ktoré posilnia rezervačný skúsenosti vašich zákazníkov.  Kontaktuj nás

Odkaz na násOdkaz na nás na Mexico Instant Booking

Mať webové stránky? Odkaz na nás

Ak máte webové stránky, už viete, že získanie kvalitnej prichádzajúce spojenia je kľúčom k úspechu s vyhľadávačoch. Takže, budete potrebovať väzby a musíme odkazy tiež. Ak ste hotel, využiť naše služby, inzerovať na našich stránkach, prispievajú na naše stránky, alebo cestovať s nami, zvážte pridanie odkazu na svojich webových stránkach MexicoInstantBooking.com. Možno ste nám jednoducho páči. Pridanie odkazu a ukázať svoju podporu. Budeme veľmi vďační.

Tvorba webových odkazov nebolo nikdy jednoduchšie. Pozrite sa na naše vlastné formáty odkaz a transparenty. Pridať odkaz na svoje webové stránky v priebehu niekoľkých minút. Dokonca aj personalizovať priame odkazy na konkrétne stránky na našich webových stránkach:

Vytvorte si vlastné odkazy na vaše webové stránky

Ako zarobiť peniaze s odkazmi

Premeniť obyčajné odkazy na vaše webové stránky do zárobkovej odkazy. Pozrite sa na stránku vyššie pre viac informácií o tom, ako zmeniť svoje bežné spojenie do affiliate odkazy, ktoré majú potenciál, aby peniaze. Náš Auto Partnerský program vám umožní pridať svoju e-mailovú adresu, na obyčajnom odkazu. Potom získať 25% provízie za žiadnych zákazníkoch, ktoré nám zašlete. Je to jednoduché, a nie sú tam žiadne registrácie. Jednoducho vytvoriť svoje odkazy, pridajte e-mailovú adresu a budete hotoví.

Reťazce (skupiny)Reťazce (skupiny)

Reťazce (skupiny) - Pracujte s nami

Ak prevádzkujete alebo predstavujú reťazec (skupinu) v meste, schopnosť rýchlo spravovať všetky svoje vlastnosti, je vysokou prioritou. Reťazové účty vám umožní spravovať všetky svoje hotelových nehnuteľností s jednoduchým jedným účtom. Instant World Booking ponúka neprekonateľnú rýchlosť a účinnosť, aj keď stačí len niekoľko hotelov. Zobraziť a spravovať všetky hotely od jediného rozhrania.

Začíname s hotelového reťazca (Group) Account

Rezervačný Motory pre Hotelové reťazce

Ďalší skvelý spôsob, ako vaša skupina môže pracovať s Instant World Booking je použiť naše Rezervačný Engine pre vaše hotelových webových stránok. Náš rezervačný systém ponúka pokročilé funkcie a integráciu a nízke náklady, aby bola zaručená poraziť akýkoľvek konkurenčné služby. S Instant World Booking môžete dostať svoje hotelové webové stránky nastaviť s našimi on-line rezerváciu do 24 hodín. Nezáleží na tom, či máte len niekoľko hotelov, teda viac ako sto. Môžeme nastaviť si s lepšou on-line rezervácie roztoku pri nižších nákladoch v priebehu niekoľkých dní.  Kontaktuj nás

Cestovné kancelárieSpoločnosti Travel Service na Mexico Instant Booking

Cestovné kancelárie a servisné spoločnosti Travel - Pracujte s nami

Predávame naše hotely svojim zákazníkom, a získať províziu. Nepotrebujete webovej stránky. Jednoducho použite odkazy, ktoré poskytujeme rezervovať ubytovanie pre svojich zákazníkov. Alebo poslať odkazy na vaše zákazníkov. Oni si môžu priamo na našich webových stránkach. Sledujeme každú rezerváciu a zašleme vám 25% rezervačný komisiou generovaných. Všetko, čo musíme sledovať svoju aktivitu je vaša e-mailová adresa. Je to ľahké.

Navrhujeme hotelov s Trackable odkazy

MexicoInstantBooking odkazy:    Mexico Instant Booking Úvodná stránka  |   podpora  |   Navrhnúť hotel  |   Hľadať hotely  |   Recenzie hotela  |   Napísať recenziu  |   Prihlásenie hosťa  |   odoberať novinky  |   odhlásiť   |  Pridajte sa k nám na facebooku   |  Pridajte sa k nám na Google+   |  sledujte nás na Twitteri   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagram
Používanie našich služieb:    Zmluvné podmienky a právne predpisy  |   Bezpečnosť a ochrana osobných údajov  |   Ako to funguje  |   Odošlite svoje Hotel  |   Pracujte s nami  |   Rezervačný motor   |   Správa kanálov   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Systém správy vlastníctva   |   XML Feeds
Instant World Booking globálnej:    Mexico hotely - rezervácie  |   Mexico ubytovne - rezervácie  |   Mexico Nocľah s raňajkami - rezervácie